לקוחות ממליצים על ד"ר יוסי יציב מנתח קטרקט מומלץ

ד״ר יוסי יציב, רופא לדוגמה

לאחר שני ניתוחים להסרת קטרקט, חשבתי בלבי: ״הלוואי  וכולם היו כמוהו״

ידו של ד״ר יציב בוטחת ומעודנת מאין כמוה. ידעתי  שהניתוח נגמר רק משום שד״ר יציב התרחק משולחן הניתוחים. כשחזרתי לביתי, לאחר כשעתיים, כבר יכולתי לקרוא. הניתוח נמשך כ-18 דקות. בדקות אלו הוחזר לי  מאור עיני . כל זאת ללא כאב, ללא חרדה וללא צל של אי-נוחות. ידו הבוטחת ואישיותו השרו תחושת ביטחון מבורכת.

לפני הניתוח ולאחריו קיבלתי, בכתב, הוראות ומידע מדויקים. לא היה צורך לשאול אפילו שאלה אחת. הניתוח החל בדיוק בזמן והתנהל כפי שתואר  על ידי ד״ר יציב.

בתום הניתוח, יחד עם ההוראות, קיבלתי את מספר הטלפון של הרופא. נאמר לי שאוכל להתקשר לד״ר יציב, אם יהיה צורך בכך. לא היה צורך.

אז אם חיפשתם מנתח קטרקט מומלץ יוסי יציב הוא המנתח עבורכם

 

ג.ד

ד״ר יציב היקר, תודה רבה על מסירותך, כנותך, סבלנותך, היית מקצועי, נותחתי בהמלצתך בשתיי עיניי, ללא כאב או תחושות לא נעימות, היית איתי ובשבילי, לאחר דלקת עיניים קשה, אובאיטיס, וקטארקט, החזרת לי את האפשרות לראות מעולה, לחייך, להרגיש ולהיות בריאה. זכיתי

קרני רביד

ד"ר יוסי יציב ביצע 2 ניתוחי קטרקט עם השתלה של עדשות טוריות אשר תיקנו לקויי ראייה קשים שליוו אותי כ 50 שנה. לאורך כל התהליך, ד"ר יציב הפגין רמה מקצועית מעולה. הביטחון שהישרה סביב הטיפול, יחד עם הרצינות וההקפדה על הפרטים עם יחס אישי, יצרו אווירה נינוחה עבורי אשר הסתיימה בפלא גדול של שיפור עצום בראייה ללא הרכבת משקפיים!!! אלה היו הניתוחים הראשונים שעברתי בחיי והוא יצר אצלי תחושת שלווה ושקט של "יש על מי לסמוך". תודה לך ד"ר יוסי יציב.

אהוד

שלום רב,

אני רוצה להודות למרפאת העיניים של ד"ר יוסי יציב ולצוותו המסור.
המרפאה מנוהלת ביעילות ובמסירות רבה.  
ותודה מיוחדת לד"ר יציב על ניתוח קטרקט בלייזר בשתי העיניים.
הניתוח עבר בהצלחה רבה תודות למומחיותו ומסירותו האין סופית של ד"ר יציב. אני ממליץ עליו בחום רב כמנתח קטרקט מומלץ בתודה

יהודית ריז'י

לד"ר יציב יוסי שלום !

 
חובה נעימה לי להודות לך על הטיפול המסור, המקצועי והמרגיע שקיבלתי ממך במהלך הטיפול בשתי עיניי. 
ברצוני לציין כי בעבר הרכבתי משקפיים במספר גבוה מאוד וכמובן בעיית הקטרקט שבגללה פניתי אליך.  
לשמחתי שתי הבעיות: הקטרקט והראיה ללא עזרת משקפיים נפתרו לשביעות רצוני .
 
שירבו רופאים כמוך.
יוסי שגב

אני ממליצה בחום רב על טיפולו ומסירותו של דוקטור יציב אצלו עברתי ניתוח קטרקט בשתי עיני בהפרש של חודש  אחד. רופא מעולה המשרה על הפציינט נינוחות, שלווה ובטחון רב. שכבתי על מיטת הניתוחים כאילו הייתי על הספה בביתי.  ומה צריך בן אדם יותר מזה כאשר הוא מגיע לניתוח? בנוסף לזה, מלים חמות ביותר לצוות המרפאה שמטפלים בפציינט בנעימות ובמסירות כה רבה. ד"ר יציב הוא בהחלט מנתח קטרקט מומלץ !!! יישר כוח.

 

צביה יוסף

בחודש יולי 2020 עברתי ניתוחי קטרקט בשתי העיניים ע"י ד"ר יוסי יציב.

מאוד התרשמתי מהמקצועיות והאדיבות בה טופלתי, הן ע"י הרופא והן ע"י עובדות המשרד. הניתוחים שבוצעו בעזרת לייזר, היו קצרים ובלתי מכאיבים וההחלמה מהירה ומלווה בטיפול יסודי ומסור. במבחן התוצאה, אני כעת רואה מצוין בשתי העיניים. אני מאוד ממליץ על ד"ר יוסי יציב לכל מי שזקוק לניתוח כזה. 

יצחק בן-טובים

יצחק בן-טובים

לאחר ניתוח קטרקט בשתי עיניי מוקירה תודה לד"ר יוסי יציב, שהינו מנתח בחסד עליון, מקצועי, אנושי וסבלני. שמחה מאד ש"נפלתי" לידיו הטובות של ד"ר יציב. זו הרגשה נפלאה לראות את העולם בצורה חדה אחרי שנים של ראיה מטושטשת.

כמובן שתודות מגיעות גם לבנות המקסימות ומאירות הפנים של המרפאה: לאתי האופטימטריסטית, שליוותה אותי בכל ביקור וביקור במרפאה במקצועיות רבה, ולטליה ותהילה העושות את עבודתן נאמנה.

מבקשת להביע את הערכתי הרבה ולהוקיר תודה גדולה לרופא המלאך ולצוות המלאכיות המקסים שמלווה אותו במרפאה. בכל התהליך, מהבדיקה הראשונה ועד הניתוחים עצמם בבית החולים, קיבלתי יחס מקצועי, שמלווה בגישה מכבדת ומחוייכת, הן מצד הרופא והן מצד הצוות המרפאה. 

כולם הסבירו לי הכל בסבלנות ובמאור פנים. אתי המקסימה שליוותה אותי לכל אורך הדרך, צוות הבנות במרפאה, וכמובן ד"ר יציב שקראתי לו הקוסם. שטיפל בי ברגישות, מקצועיות לעילא ולעילא ובעיקר עם הרבה חום אנושי.

ד"ר יציב העלה בשיחות ההכנה איתי מספר נקודות שהרופא הקודם לא חשב עליהן, ועל כך אני אסירת תודה. שוחררתי גם מהרכבת משקפיים במספר נמוך בזכותו. קיבלתי בחזרה עיניים שרואות את העולם, אך הכי חשוב, נתקלתי באנשים שבשבילם העבודה היא לא רק למטרת "עבודה", אלא שליחות.

תודה ענקית, ויישר כח.

סיגל צור

 

סיגל צור

רופא מקצועי, אנושי, אכפתי, סובלני, נעים הליכות, אדם מהמם, מדבר בגובה העיניים, מסביר מאד ברור על תהליך הניתוח. ידי זהב.  שיפר לי את איכות החיים בגדול! ממליצה עליו בחום רב. בנוסף,  צוות המרפאה ואתי האופטומטריסטית, נותנות יחס נפלא, מרגיע וקבלת פנים נהדרת. 

רות וילנצ'יק

ברצוני לציין לשבח את ד״ר יוסי יציב רופא מצוין, משכמו ומעלה, מקצועי, אדיב, מנומס, בעל סבר פנים יפות, עם המון המון סבלנות, ידע ומעלות רבות. כן ירבו כמוהו. יישר כוח!!! 

יונה שקד

אין לי מילים לתאר כמה אני מרוצה מדר׳ יוסי יציב. הייתה לי הזכות שדר׳ יציב יטפל וינתח אותי, יכולתי להרגיש בניסיון שיש לו, בגישה שלו וביחס החם והאכפתיות וההתעניינות שלו לפני ואחרי הניתוח. אני מאחל לו הרבה הצלחה וטוב כמו שהוא נותן לכולם ושימשיך כך אמן המון תודה מקרב לב. 

אהוד ג'מיל

Dr.Yatziv is kind and attentive and super professional. I already recommended him to 2 friends who booked appointments with him. 

טיקה אסתר

ד״ר יציב טיפל בי במקצועיות מעולה ד״ר יציב מקצוען אנושי מתחשב !! תוך כדי הניתוח הסביר לי את הפעולות ועל כך תודה לד״ר יציב. נסים לוי

 

ניסים לוי

תודה רבה לד"ר יציב על הצלחת הניתוח בשתי עיני. שיקול הדעת בבחירה נכונה ומדויקת לצרכים שלי ב"ה שיפרו לי את מאור עיני. תודה על המקצועיות האנושיות ומאור הפנים. זהבית

זהבית

כשהשלמתי עם המצב שאני זקוק לניתוח קטרקט קיבלתי מחבר שבעניינים רשימה של מנתחי קטרקט מומלצים ומתוכם בחרתי את ד"ר יוסי יציב. אין ספק שעשיתי את הבחירה הטובה ביותר , יוסי הוא מקצוען אמיתי אבל הכי חשוב הוא בן אדם , יש לו רגש לכל לקוח וזה מדהים בעיניי. 

תודה רבה לך יוסי על היחס החם , הסבלנות להסביר כל צעד וצעד ועל הטיפול המסור

 

מוטי